Astia – Minimal Portfolio WordPress Motyw dla fotografów

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme dla fotografów

Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 1
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 2
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 3
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 4
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 5
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 6
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 7
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 8
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 9
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 10
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 11
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 12
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 13
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 14
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 15
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 16
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 17
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 18
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 19
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 20
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 21
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 22
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 23
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 24
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 25
Astia - Minimal Portfolio WordPress Theme for Photographers - 26

Astia. Minimal WordPress Motyw for Photographers

Astia to nowoczesny i czysty motyw WordPress dla nowoczesnych portfeli fotograficznych i wideograficznych.

8 Importable Demo Sites in One Motyw

Dzięki naszej funkcji podpisu, Demo Switcher, możesz zastosować nowe demo w dowolnym momencie bez wpływu na swoją zawartość. Jeśli czujesz się znudzony jednym z dem, po prostu zastosuj nowe i uzyskać zupełnie inny wygląd swoich mediów.

Dark Mode

Włącz tryb Dark Mode, aby uzyskać doskonałe wrażenia podczas oglądania, zwłaszcza w słabo oświetlonym otoczeniu.

Dark Mode to nowy, dramatyczny wygląd, który’jest łatwy dla oczu i pomaga skupić się na treści. Używa ciemnego schematu kolorów i jest aktywowany automatycznie na podstawie preferowanych ustawień przeglądarki’lub ręcznie za pomocą przełącznika.

Włącz Dark Mode, aby dać odpocząć swoim oczom.

Smart Colors

Po wybraniu ciemnego koloru tła dla nagłówka lub stopki, kolor tekstu i linków automatycznie zmieni się na biały. Nie musisz ustawiać wielu opcji kolorów, ponieważ większość z nich będzie działać automatycznie w oparciu o twój wybór.

Dostosuj z natychmiastowym podglądem na żywo

Wszystkie opcje motywu mogą być skonfigurowane za pomocą natywnej funkcji dostosowywania WordPress. Zapomnij o przestarzałych stronach ustawień i ręcznym odświeżaniu strony, aby zobaczyć zmiany. Podgląd wszystkich zmian na żywo podczas konfigurowania swoich idealnych mediów online.

Super-Fast Mega-Menu

Pokaż swoje ostatnie posty za pomocą miniatury bezpośrednio w rozwijanym menu. Don’t worry, menu nie spowolni Twojej witryny, ponieważ zawartość jest żądana dynamicznie, tylko wtedy, gdy użytkownik najeżdża na pozycję menu nadrzędnego.

Wsparcie AMP

Dodaliśmy style dla stron AMP, aby dopasować je do głównych stylów Twojej witryny. Po prostu aktywuj oficjalną wtyczkę WordPress AMP, aby włączyć Google Accelerated Mobile Pages w swojej witrynie.

Wyklucz duplikaty postów

Wszyscy wiedzą, a Google w szczególności, że zduplikowana treść jest zła. Unikaj posiadania zduplikowanej treści na swojej stronie głównej, wykluczając wyróżnione posty z głównego archiwum za pomocą jednego kliknięcia.

Google Fonts

Twórz różne style dzięki 800+ obsługiwanym czcionkom Google Fonts. Po prostu wybierz żądaną czcionkę z rozwijanej listy i podgląd natychmiast na swojej stronie – nie więcej mylących reguł CSS lub fragmentów kodu.

Dodatkowa zawartość

Czy kiedykolwiek chciałeś umieścić spot reklamowy pod swoim nagłówkiem? Albo krótki opis przed sekcją wyróżnionych postów na Twojej stronie głównej? Formularz subskrypcji pod treścią postu? Dzięki naszej funkcji podpisu możesz wstawić dowolną treść do różnych części szablonu bez zmiany plików szablonów lub nadpisywania szablonów za pomocą motywu dziecka.

Smart Sticky Navigation

Zwiększ użytkownikom mobilnym’ viewport, wyświetlając główną nawigację tylko wtedy, gdy przewijają w górę. Lub zmusić menu, aby pozostać lepki przez cały czas. Lub wyłączyć tę funkcję całkowicie, to’zależy od Ciebie! Włącz jedną z trzech opcji w ustawieniach motywu za pomocą jednego kliknięcia.

Inteligentne menu wielopoziomowe (Smart Multi-Level Menu)

To Ty decydujesz, jak ustrukturyzować swoją zawartość. Nasz motyw wspiera nieograniczoną ilość poziomów w Twoim głównym menu. Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca w rzutni, aby wyświetlić rozwijane podmenu, pojawi się ono po przeciwnej stronie. A także wspiera mobilne urządzenia dotykowe.

Mobilne menu wysuwane z widgetami (Slide-Out Menu with Widgets)

Wyświetl mobilne menu po kliknięciu ikony hamburgera na urządzeniach mobilnych. Możesz również umieścić linki społecznościowe, formularz subskrypcji, fan page na Facebooku lub dowolny inny widget w swoim mobilnym menu, tak jak w zwykłym pasku bocznym.

RTL

Wbudowane wsparcie dla języków RTL (right-to-left), takich jak arabski, hebrajski, perski lub dowolny inny język pisany RTL.

Numerowana paginacja, Load More i Infinite Load

Przycisk “Load More” oraz funkcja Infinite Load zachęcą Twoich użytkowników do dłuższego pozostania na Twojej stronie poprzez przeglądanie archiwów postów bez odświeżania strony przeglądarki.

Używamy nowego interfejsu REST API do natychmiastowego pobierania postów, który jest najszybszym sposobem na dynamiczne ładowanie postów w WordPress.

Retina-Ready

Twoja strona będzie wyglądać niesamowicie na ekranach Retina dzięki skalowalnym wektorowo elementom, wyraźnym obrazom Retina-ready oraz typografii.

Adaptacyjnie zoptymalizowane rozmiary obrazów

Mała ilość generowanych miniatur pozwoli zaoszczędzić miejsce na dysku u Twojego dostawcy hostingu oraz sprawi, że proces regeneracji miniatur będzie szybki.

Nigdy nie zmniejszamy obrazów i serwujemy je w oryginalnym rozmiarze lub zbliżonym do niego, aby użytkownicy nie pobierali więcej niż potrzebują. Google również lubi zoptymalizowane rozmiary obrazów.

Ultra responsywny

Przetestowaliśmy nasz motyw na wielu fizycznych urządzeniach i emulatorach, aby upewnić się, że dostarczamy najlepszą jakość.

Bogaty w funkcje, a jednocześnie prosty

Pomimo wielu wspaniałych wbudowanych funkcji, jest on niezwykle prosty w użyciu. Wszystkie opcje obsługują podgląd na żywo, dzięki czemu możesz natychmiast zobaczyć wszystkie zmiany przed ich zapisaniem.

Upewniliśmy się, że wszystkie opcje i funkcje motywu są płynnie wtopione w interfejs użytkownika WordPress i czują się bardzo naturalnie i intuicyjnie.

Oczywiście, żadne kodowanie nie jest wymagane, aby skonfigurować swoją stronę internetową.

Wsparcie SEO by Yoast, w tym style Breadcrumbs

Aktywuj okruszki chleba, potężny dodatek SEO do Twojej witryny, za pomocą jednego kliknięcia w SEO za pomocą wtyczki Yoast, a automatycznie pojawi się we właściwym miejscu z odpowiednimi stylami.

Wyniki wyszukiwania na żywo

Uzyskaj natychmiastowe wyniki wyszukiwania podczas wpisywania żądania wyszukiwania i łatwo poruszaj się między nimi dzięki obsłudze klawiatury.

Wbudowane style dla galerii WordPress

Domyślne galerie WordPressa (lub np.

shortcode) będą wyglądać ładnie zaraz po wyjęciu z pudełka dzięki zintegrowanym stylom galerii.

Zwiększ współczynnik strony na wizytę, włączając ostatnie posty pod swoimi pojedynczymi postami. Powiązane posty pojawią się automatycznie, gdy tylko pojawi się wystarczająco dużo postów w tej samej kategorii.

Zoptymalizowany CSS bez zależności

Nie ma żadnych zależności (na przykład Bootstrap), więc nie ma dodatkowego nadęcia lub aktywów stron trzecich. Twoi użytkownicy i Google będą zachwyceni czasem ładowania stron Twojej witryny.

Zakodowane za pomocą standardów kodowania WordPress

Standardy Kodowania WordPress pomagają programistom zachować spójny styl, tak aby kod był czysty i łatwy do odczytania na pierwszy rzut oka. Pamiętamy o tym podczas pisania kodu dla naszych motywów WordPress.

Super-Fast

Ciesz się szybkim przeglądaniem stron…

PodglądKup Teraz $19

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
Amie – Fotografia ślubna

Amie – Fotografia ślubna

Amie: Fotografia ślubna WordPress Motyw dla fotografów wszystkich typów idealnie nadaje się do fotografów ślubnych i rodzinnych. Zoptymalizowany pod kątem SEO, 100% responsywny & Retina wyświetlania gotowy, wybitny projekt, wsparcie incl. Przegląd funkcji...

Orys – Kreatywny motyw fotograficzny

Orys – Kreatywny motyw fotograficzny

Orys - a Creative Photography Motyw for WordPress, który ma mnóstwo narzędzi do tworzenia stylowej strony internetowej portfolio. Jest to najlepsze podejście, aby pokazać swoje utalentowane prace w nowy, kreatywny sposób. To nigdy nie było tak łatwo pracować z...

Ashade | Fotografia WordPress Motyw

Ashade | Fotografia WordPress Motyw

Ashade Photograpy Opis Ashade Photography to minimalny i kreatywny Premium Wordpress Motyw dla fotografów, stworzony w Dark Mode. Ashade Photography może pomóc Ci zrobić własne portfolio zdjęć lub wszelkiego rodzaju gabloty. Ashade Photography zawiera 18 układy...

Zaker – Minimalne portfolio fotografii

Zaker – Minimalne portfolio fotografii

List od autora Szanowni Klienci : Zaker jest przeznaczony dla fotografów. Mamy nadzieję, że pomożemy fotograf freelance zarobić trochę pieniędzy poprzez ich Stock Photos lub rozpocząć Stock Photo MarketPlace zarabiać pieniądze z opłat użytkowników. Zaker ma 5...

Fotografia WordPress Motyw

Fotografia WordPress Motyw

Fotograf WordPress Motyw Motyw fotograficzny jest dla osób, które mają biznes fotograficzny, są fotografami/artystami sami, chcieliby mieć galerię online lub są po prostu miłośnikami fotografii. Motyw jest realizowany za pomocą WordPress. WordPress jest...

Hamon – Fotografia Ajax WordPress Motyw

Hamon – Fotografia Ajax WordPress Motyw

Hamon cechuje się minimalnym oraz stylowym designem. Motyw jest dobrze wykonany dla wszystkich nowoczesnych stron fotograficznych. Z Hamon sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie oraz imponująco dla Twoich odbiorców. Nowa koncepcja...

Merope – Fotografia WordPress Motyw

Merope – Fotografia WordPress Motyw Merope jest responsywny i minimalny fotografii WordPress Motyw zaprojektowany dla Photography Creative Online Portfolios. Merope jest wykonany dla twórców, którzy chcą wyświetlić swoje najlepsze sztuki przez obiektyw...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie