Bitz – News & Publishing Motyw

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Bitz - News & Publishing Theme

Bitz - News & Publishing Theme - 1

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 2

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 3

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 4

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 5

Bitz - Nowości & Temat wydawniczy - 6

Bitz - News & Publishing Theme - 7

Bitz - News & Publishing Theme - 8

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 9
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 10
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 11
Bitz - Nowości & Temat wydawniczy - 12
Bitz - Nowości & Temat wydawniczy - 13
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 14
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 15
Bitz - News & Publishing Theme - 16
Bitz - Nowości & Temat wydawniczy - 17
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 18
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 19
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 20
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 21
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 22
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 23
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 24
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 25
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 26
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 27
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 28
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 29
Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 30

Co mówią klienci

Bitz - Aktualności & Temat wydawniczy - 31

Szukasz dostosowywania?

Bitz - Aktualności & Wydawnictwa Theme - 32

Feature Recap

Inteligentne bloki artykułów

Nasz inteligentny element bloku artykułów może wyświetlać posty w 10 różnych stylach, wewnątrz dowolnego układu. To nie będzie’ duplikować posty już wyświetlane na stronie, jeśli tak zdecydujesz. Możesz również wybrać, jakie informacje będą wyświetlane, na przykład pokazać lub ukryć fragment postu. Możesz uporządkować posty według wszystkich dostępnych parametrów, takich jak data, tytuł, widoki postów oraz inne. Dostępne są potężne opcje filtrowania z precyzyjnym dostrajaniem wyników, na przykład możesz wyświetlać posty z kategorii “Jedzenie”, w tym samym czasie wykluczając wszystkie posty z tagiem “Mięso”. Jest jeszcze więcej do odkrycia, gdy zaczniesz pracować z Bitz.

Układy kategorii.

Kategorie mogą być w pełni spersonalizowane z opcją zastosowania stylów do postów pod kategorią. Koniec z nudnymi stronami kategorii przypominającymi archiwum.

Style pojedynczego artykułu

Tworzenie pięknych artykułów z Bitz jest proste. Wybieraj spośród różnych stylów, aby wyróżnić swoją treść.

Frond End Builder

Natychmiast zobacz zmiany, które wprowadzasz, dodawaj, usuwaj, modyfikuj bloki oraz elementy oraz sprawdź jak Twoja strona wygląda na desktopowych oraz mobilnych rozmiarach ekranu dzięki Front End page builder.

Custom Headers

Przygotowaliśmy 6 struktur nagłówka oraz opcje modyfikacji każdego z nich, aby stworzyć nagłówek, który chcesz łatwo.

Structured Data Markup

Ciężko pracowaliśmy nad wdrożeniem poprawnego oraz kompletnego znacznika danych strukturalnych. Cała witryna, wszystkie strony oraz elementy posiadają poprawny znacznik danych strukturalnych oraz są przygotowane na każdy przypadek użycia. Powiedzmy, że zdecydowałeś się nie wyświetlać standardowego tytułu artykułu, czy to oznacza, że Twój post nie będzie miał tytułu? Nie bardzo. Motyw sprawdza, co jest wyświetlane oraz przygotowuje meta tagi na wypadek, gdybyś zdecydował się ukryć niektóre informacje o poście. Meta tagi są drukowane tylko wtedy, gdy dany element nie jest wyświetlany, aby uniknąć duplikatów informacji przekazywanych do wyszukiwarek. Jeśli chcesz, aby wyszukiwarki pokochały twoją stronę, motyw Bitz jest właściwym rozwiązaniem.

Opcje motywu

Potężne oraz inteligentnie zbudowane opcje motywu pozwalają modyfikować wygląd oraz funkcje witryny w kilku prostych kliknięciach bez żadnej wiedzy o kodowaniu.

Recenzje

Wbudowana funkcjonalność recenzji z włączonymi rich snippets. Podział ocen z dynamicznymi polami, automatyczne obliczanie średniej oceny, dobre, złe oraz podstawowe komentarze, mamy to wszystko.

Smart Sticky Header

Ciesz się czytaniem bez rozpraszania uwagi dzięki inteligentnemu lepkiemu nagłówkowi – ukrywa się, gdy przewijasz w dół, aby przeczytać artykuł oraz pojawia się, gdy przewijasz w górę. Zawsze lepki oraz stałe nagłówki są dostępne.

Post Time Format

Motyw Bitz ma niestandardową funkcję czasu, która pozwala Twoim odwiedzającym wiedzieć, czy artykuł został opublikowany “Właśnie teraz”, “5 minut temu” lub “3 dni temu”; po tygodniu czas domyślnie ustawia się na wybrany format czasu w ustawieniach WordPress.

Sticky Sidebar

Jeśli artykuł jest dłuższy niż sidebar, zawsze pozostanie w viewporcie. Możesz przewijać w górę lub w dół z dowolnej pozycji na stronie, po przewinięciu wszystkich widżetów, pasek boczny będzie się trzymał dopóki nie zmienisz kierunku przewijania.

Header Builder

Unikalna funkcja pozwala na budowanie własnych niestandardowych nagłówków. Wybierz strukturę nagłówka, zmodyfikuj rozmiar, kolory, a nawet ustaw niestandardowe logo tylko dla jednego określonego nagłówka. Utworzone nagłówki mogą być stosowane do dowolnej strony, postu lub kategorii, aby zastąpić domyślny nagłówek.

Filtry obrazów

Teraz możesz zastosować różne popularne efekty obrazu bezpośrednio w swojej bibliotece mediów lub tuż przed wstawieniem obrazu. Wybierz efekt, podgląd oraz zapisz – to&#8217 jest tak proste.

Wszystko dla Reklamy.

Motyw Bitz oferuje nieograniczoną ilość miejsc reklamowych. Nasze paski boczne oraz obszary widżetów są stworzone do użytku ze wszystkimi popularnymi rozmiarami reklam. Unikalna funkcjonalność konstruktora reklam z potężnymi opcjami pozwala tworzyć reklamy oraz używać ich z naszym elementem wyświetlania reklam.

Etykiety artykułów

Spraw, aby Twój artykuł wyróżniał się oraz dostarczał czytelnikowi ważnych bitów informacji. Teraz możesz łatwo powiadomić czytelnika, że Twój artykuł został zaktualizowany lub że jest sponsorowany, dzięki naszym dynamicznym etykietom artykułów.

SEO Ready

Włożyliśmy dużo pracy, aby upewnić się, że nasz motyw jest gotowy do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Semantyczna struktura HTML, odpowiednie tagi, opisy taksonomii, dane strukturalne oraz wiele innych szczegółów, które się liczą. Bitz współpracuje z wszystkimi popularnymi wtyczkami SEO, więc możesz dostroić SEO swojej strony do granic możliwości.

Implementacja Schema.org

Ciężko pracowaliśmy, aby wdrożyć prawidłowy oraz kompletny znacznik danych strukturalnych. Wszystkie elementy, od tytułu artykułu po datę aktualizacji postu, są poprawnie wkomponowane w html Twojej strony.

Integracja społeczna zasilana przez Easy Social Sharing

Kompletna integracja społeczna – to właśnie opisuje dołączony plugin Easy Social Share Buttons. Naprawdę nie ma ograniczeń co do możliwości tej wtyczki, a my przygotowaliśmy nasz motyw tak, aby świetnie z nią współpracował. Udostępnianie społecznościowe, śledzenie społecznościowe, działania po udostępnieniu, profile społecznościowe, analityka, optymalizacja udostępniania oraz wiele więcej.

Slidery postów oraz kanały mediów społecznościowych zasilane przez Slider Revolution

Jeśli chodzi o tworzenie suwaków, nie ma odpowiednika dla Slider Revolution. The #1 WordPress slider plugin jest dołączony oraz rozszerza motyw Bitz o kilka unikalnych funkcji. Teraz możesz wyświetlać kanały mediów społecznościowych bezpośrednio na swojej stronie. Czy chcesz przesyłać strumieniowo kanał twitter z prezentacji technicznej? Pokazać najfajniejsze historie z Facebooka? Nowe filmy z kanału YouTube? Teraz możesz zrobić to wszystko, a nawet więcej. oraz tak, można tworzyć niesamowite post oparte suwaki też.

Galerie zasilane przez Master Slider

Uwielbiamy Master Slider za jego prosty oraz przyjazny dla użytkownika interfejs z potężnymi funkcjami. Po włączeniu slider, możesz przekształcić standardową galerię WordPress w slider , bez żadnego wysiłku w ogóle. Nie trzeba dodawać slajdów jeden po drugim, wystarczy użyć domyślnego przycisku Dodaj media, masowo wybierać obrazy oraz wybierać do wyświetlania jako slider, to’jest to, miło.

Visual Composer

Nie trzeba chyba dodawać, że Visual Composer to jeden z najbardziej lubianych oraz popularnych page builderów. Rozszerzamy go o jeszcze więcej funkcji. Będziesz …

PodglądKup Teraz $59

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com

DizzyMag – Review WordPress Motyw

DizzyMag WordPress Motyw jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Ten przyjazny dla reklam motyw jest zbudowany specjalnie z kreatywnych profesjonalistów oraz przedsiębiorców w umyśle. DizzyMag jest wszechstronny motyw z opcji do generowania przychodów poprzez...

Blogar – Blog Magazine

Blogar – Blog Magazine

Limited Time Offer $39 Only! Blog Magazine WordPress Motyw Blogar jest premium oraz modny blog, Magazine, oraz Blog WordPress Motyw z super elastyczności oraz w pełni responsywny design. To jest idealne dopasowanie dla Blog, Creative Blog, Tech Blog, Lifestyle...

Videoly – Video WordPress Motyw

Videoly – Video WordPress Motyw

Videoly - All-in-one Video WordPress Motyw Videoly to motyw WordPress odpowiedni dla blogerów, Youtuberów & vlogerów. Ten motyw jest przyniósł do Ciebie przez Elite Author, ThemeBubble. Najlepszą rzeczą w motywie Videoly jest to, że, ma on 9+ pięknie...

GutenVerse – Magazyn oraz Blog Motyw

GutenVerse – Magazyn oraz Blog Motyw

Odkryj piękny, ręcznie wykonany motyw WordPress, który jest łatwy w użyciu oraz elastyczny dla Twoich potrzeb blogowania. Witaj, z przyjemnością przedstawiamy Ci m.in. wersja 2 motywu GutenVerse. Połączyliśmy naszą wiedzę oraz doświadczenie w rozwoju motywów...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie