Creatify – Multipurpose Business Motyw

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Creatify - Multipurpose Business Theme

Możesz zobaczyć swoją stronę internetową jako cyfrową wizytówkę. Uważamy, że cyfrowe pierwsze wrażenie Twojej firmy powinno być idealne.

Wyposażyliśmy Creatify w bardzo wszechstronny projekt, odpowiedni dla każdej firmy o dowolnym przeznaczeniu. Czysty, ale artystyczny projekt, który będzie działał doskonale na każdym urządzeniu.

Jest to jedna z wielu niesamowitych funkcji, które Creatify ma do zaoferowania. Creatify osiągnie każdy cel, który masz na myśli!

Wszystkie obrazy w Creatify są używane tylko w celach podglądowych i NIE są zawarte w ostatecznych plikach zakupu.

Czcionki:
– Clear Sans
– Lato
– Vollkorn

Ikony:
– Ionicons 2.0.1.

FEATURES

Creatify jest Multipurpose i Retina Motyw! Nasz motyw jest w pełni responsywny i łatwo konfigurowalny, co czyni go przyjemnym do pracy. motyw został zbudowany z najlepszych praktyk w umyśle. Naszym celem było stworzenie łatwego do edycji, wielofunkcyjnego motywu. Ciesz się!

 • Visual Composer Drag Drop page builder : Najbardziej zaawansowany i popularny kreator stron, jaki kiedykolwiek powstał na świecie. i my’ opracowaliśmy 10 dodatkowych zaawansowanych elementów na tej wtyczce, które sprawiają, że twoje życie łatwiejsze niż kiedykolwiek.
 • Łatwe sekcje jednej strony : Stosowanie stylu jednej strony nigdy nie było tak łatwe. Możesz przekształcić swój dowolny niestandardowy pasztet w styl One Page za pomocą jednego pola wyboru. Przypisać swoje ważne części jako sekcji.
 • Prawdziwe dane jednym kliknięciem : To jest niesamowita funkcja. Możesz mieć wszystkie dane demo za pomocą jednego kliknięcia myszką.
 • Opcje dostosowywania na żywo : Potężny Live niestandardowe opcje, ale nie wiele & nudne. wszystkie te doświadczonych opcji pomóc zrobić różne widoki w sekundach.
 • Niestandardowy kolor marki : Wystarczy wybrać kolor marki na pickerze i zmienić aspekt całego web feeling.
 • 600+ Google web fonts : Posiadanie niestandardowych czcionek na swojej stronie jest nieograniczone. Wystarczy wybrać 2 różne piękne czcionki na nagłówek i czcionki ciała.
 • Retina gotowy : Nine jest absolutnie retina gotowy i zawiera wszystkie rzeczy przez wektorowe czcionki ikony i style css te wygląda pięknie na wszystkich retina & wysokiej rozdzielczości ekrany.
 • W pełni responsywny : Nine jest w pełni responsywnym motywem WordPress i aspekty doskonale na wszystkich małych ekranach i urządzeniach mobilnych.
 • Wtyczka Mailchimp obsługuje. : Obsługiwany darmowy plugin Mailchimp w stopce, dzięki któremu można uzyskać listę subskrypcyjną.
 • Obsługa formularza kontaktowego 7 : Zajebista legenda wolnego formularza. Dokonywanie formularza bez niego jest trudna praca. Spójrz na formularz kontaktowy & Formularz rezerwacji na stronie restauracji i zobaczyć, jak można obsługiwać je jak chciałeś.
 • Rozbudowana dokumentacja : Dokumentacja online
 • Przyjazne & 5 gwiazdek wsparcia : Terminowe i przyjazne wsparcie spala wszystkie twoje kłopoty z odpowiedzią. Po prostu daj nam znać o swoich problemach. i wszystko będzie w porządku.

Stockphoto images:

– Picjumbo
– Unsplash
– Pixabay
– IM Free
– Gratisografia
– Death to Stock Photos
PodglądKup Teraz $44

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
SegmentIO – Marketing WordPress Motyw

SegmentIO – Marketing WordPress Motyw

SegmentIO jest doskonałym WordPress Motyw dla Marketing, SEO, Agencja kreatywna, Social Media, Startup lub agencja marketingu cyfrowego. Jeśli potrzebujesz prostego, ale potężnego projektu strony internetowej, aby stworzyć stronę docelową, portfolio zespołu lub...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie