Dreamscape – A responsywny WordPress Photography Blog Motyw

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Dreamscape - A Responsive WordPress Photography Blog Theme

Dreamscape jest responsywny, czysty i minimalny Photography WordPress Motyw dla kreatywnych umysłów. W skrócie, jest to wszechstronny motyw, który odpowiada wielu użytkownikom’ potrzebom i wymaganiom. Nie tylko dla fotografów, stąd nazwa, ale także idealny dla blogerów, artystów i całkiem sporo wszystkich, którzy potrzebują stworzyć stronę portfolio. Odwiedzający, którzy wylądują na Twojej stronie będą natychmiast zaintrygowani eleganckim i gładkim designem. Ponadto, Twoje zdjęcia będą lśnić w najlepszym możliwym świetle.

Dreamscape to motyw WordPress dla fotografii, który nie wymaga umiejętności kodowania

Aby promować swoją pracę w świecie online, atrakcyjna strona internetowa jest koniecznością. Wybierając Dreamscape, masz gwarancję najlepszej obecności w sieci, jaką można sobie wyobrazić. Bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności kodowania, szybko stworzysz wymarzoną stronę fotograficzną. Newbies, nie być zastraszony przez pomysł crafting strony internetowej wszystko na własną rękę. Możesz teraz łatwo zrobić to z solidnej fotografii szablon strony internetowej.

Zamiast wymyślać swój własny wygląd, motyw Dreamscape ma cię posortowany z osiem predefiniowanych dem.. Możesz wybrać pomiędzy pełnym ekranem slider, full-width i boxed układy, jak również kombinacje blogów siatki i więcej. Jest tu coś dla każdego gustu. A co najważniejsze, ten wspaniały motyw WordPress Photography Blog jest w pełni konfigurowalny, aby zbudować ostateczne portfolio bez wysiłku.

Jedyny motyw WordPress Fotografia, którego potrzebujesz

Dreamscape sport a responsywny i gotowy na urządzenia mobilne układ dzięki czemu wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Pierwsze wrażenie będzie mocne i sprawi, że entuzjaści fotografii będą chcieli więcej. Zachęć odwiedzających niebanalnymi pracami i drażnij ich zajawkami tego, co dopiero opublikujesz.

Wersja 1.1. – 18.1.2018 r.

 • Naprawiono problem z wyborem czcionki Google poprzez opcje motywu
 • Naprawiono problem z opcjami motywu z selektorem kolorów
 • Najnowszy plugin Revolution Slider, aby Twoje zdjęcia wyglądały jeszcze bardziej fascynująco
 • Najnowsza wtyczka Essential Grid
 • Wsparcie dla najnowszego PHP 7.x

Dreamscape charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym i minimalistycznym designem, do którego wszyscy dążycie. The WordPress Photography Blog Motyw jest również wyróżniającym się motywem WordPress z jednego powodu: nacisk kładziony jest na TWOJĄ treść i Twoją fotografię przede wszystkim. Twoja praca będzie wyglądać dziesięć razy bardziej profesjonalny i atrakcyjny dla oka. Za Dreamscape stoją entuzjastyczni fotografowie, którzy są jednocześnie koderami i projektantami.

NIESAMOWITE POKAZY SLAJDÓW

Jeśli chcesz, aby Twoja zawartość fotograficzna naprawdę się wyróżniała, potrzebujesz świetnego pokazu slajdów! A motyw Dreamscape implementuje piękny, pełnoekranowy slider dla doskonałej prezentacji. Aby naprawdę zadziwić wszystkich, którzy odwiedzają twoją stronę, jedną z najważniejszych rzeczy jest to, aby wow im wybitne wizualizacje pierwszą rzeczą, jaką widzą. Z Dreamscape nie musisz się o to martwić. Każde demo posiada duży slider , który ma silny czynnik przekonujący. Wystarczy sprawdzić podgląd na żywo każdego demo, które wzbudzi Twoje zainteresowanie, a od razu zostaniesz wciągnięty.

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Fotografia Blog Theme - 1

Don’t let the design overtake your content. To jest to, co Dreamscape jest wyjątkowo dobry w. Utrzymanie schludnego i eleganckiego wyglądu strony przy jednoczesnym skupieniu się na Twoich fotografiach. Zgrabny design naprawdę podkreśla to, czego najbardziej pragną użytkownicy: wspaniałą treść i wspaniałe zdjęcia.

Fotografowie mogą tworzyć piękne galerie aby pokazać swoją najlepszą pracę bez żadnego wcześniejszego doświadczenia. Możesz być zupełnie nowy w pracy z fotografią WordPress themes i nadal wydawać się super profesjonalny w sieci. Kreatywni & rzemieślnicy mogą pokazać swoje talenty bez przepełnienia przez krzykliwe sztuczki projektowe.

SKĄD SĄ DREAMSCAPE’S IMAGES FROM?

Moim marzeniem od dłuższego czasu było zrobienie WordPress Motyw tylko z moimi zdjęciami w nim. W ciągu ostatnich kilku lat, zrobiłem wiele zdjęć w różnych porach roku i miejscach. Byłem zaintrygowany, jak będą one wyglądać w WordPress Motyw na sprzedaż i postanowił dać mu strzał. Okazało się, że są one mecz w niebie dla kilku stylów. Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 2 Jeśli Ci się podobają, zapraszam do sprawdzenia mojej osobistej strony o fotografii, która nosi nazwę DreamyPixel.

Możesz przerzucić pakiet obrazów, z których korzystają podglądy demo na żywo, klikając na poniższy obrazek. Ciesz się :)

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 3

Przygotowałem również specjalną zniżkę dla wszystkich, którzy chcieliby zakupić zdjęcia, aby wykorzystać je w Motywach lub na swoich blogach. Miejcie zestaw najwyższej klasy zdjęć zawsze pod ręką.

DISCOUNT CODE: dreamythemeforest30

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 4

RESPONSYWNY & RETINA READY

Dreamscape to w pełni responsywny i retina ready photography WordPress Motyw. Użytkownicy telefonów komórkowych, tabletów i komputerów stacjonarnych będą absolutnie uwielbiać przeglądać Twoje portfolio. Każda strona, która korzysta z Dreamscape będzie natychmiast i płynnie dostosowywać się do wszystkich rozdzielczości ekranu. Czy słyszymy wspaniałe doświadczenie użytkownika? Nie trzeba dodawać, że znakomite narzędzie do tworzenia stron wyręcza cię we wszystkich technicznych sprawach. Nie musisz zmieniać ani jednej linijki kodu.

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 5

Dreamscape WordPress Motyw Features

 • Essential Grid plugin do tworzenia portfeli bez złamania jednej kropli potu
 • Revolution Slider dla najbardziej opadających z wrażenia pokazów slajdów
 • Zoptymalizowany pod kątem szybkości ładowania i optymalnej wydajności witryny
 • Google Web Fonts
 • 8 UKŁADÓW STRONY GŁÓWNEJ i BLOGA
 • SEO zoptymalizowany pod kątem wysokich pozycji w wyszukiwarkach
 • Wykonane z myślą o czytelności
 • Creative, Clean and Crisp Design z doskonałą czytelnością
 • 5 Szablonów postów: Wideo, Galeria, Audio, Standard i Link
 • Funkcje i animacje CSS3
 • Użyj swojego niestandardowego logo i ikony favicon
 • Szczegółowo napisany plik pomocy, który może odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Slider Revolution

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 6

Slider Revolution to innowacyjny i responsywny WordPress Slider Plugin. Wyświetla swoją zawartość w piękny sposób, aby złapać wszystkich’uwagę w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy jest to suwak, karuzela, scena bohatera, czy nawet cała strona frontowa, wizualny edytor przeciągnij & drop pozwoli Ci opowiedzieć własne historie w mgnieniu oka! Poczekaj, aż zobaczysz, jak łatwo jest tworzyć wszystkie te niezwykłe pokazy slajdów i klej odwiedzających do ekranu.

Essential Grid

Dreamscape Photography - A Responsive WordPress Photography Blog Theme - 7

Essential Grid to rozwiązanie #1 Grid Building dla WordPress. ThemePunch stworzył WordPress Grid Plugin, który pozwala na wyświetlanie różnych formatów treści w wysoce konfigurowalny siatki. Możliwe zastosowania obejmują od portfeli, blogów…
PodglądKup Teraz $69

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
Orys – Kreatywny motyw fotograficzny

Orys – Kreatywny motyw fotograficzny

Orys - a Creative Photography Motyw for WordPress, który ma mnóstwo narzędzi do tworzenia stylowej strony internetowej portfolio. Jest to najlepsze podejście, aby pokazać swoje utalentowane prace w nowy, kreatywny sposób. To nigdy nie było tak łatwo pracować z...

Ashade | Fotografia WordPress Motyw

Ashade | Fotografia WordPress Motyw

Ashade Photograpy Opis Ashade Photography to minimalny i kreatywny Premium Wordpress Motyw dla fotografów, stworzony w Dark Mode. Ashade Photography może pomóc Ci zrobić własne portfolio zdjęć lub wszelkiego rodzaju gabloty. Ashade Photography zawiera 18 układy...

Zaker – Minimalne portfolio fotografii

Zaker – Minimalne portfolio fotografii

List od autora Szanowni Klienci : Zaker jest przeznaczony dla fotografów. Mamy nadzieję, że pomożemy fotograf freelance zarobić trochę pieniędzy poprzez ich Stock Photos lub rozpocząć Stock Photo MarketPlace zarabiać pieniądze z opłat użytkowników. Zaker ma 5...

Fotografia WordPress Motyw

Fotografia WordPress Motyw

Fotograf WordPress Motyw Motyw fotograficzny jest dla osób, które mają biznes fotograficzny, są fotografami/artystami sami, chcieliby mieć galerię online lub są po prostu miłośnikami fotografii. Motyw jest realizowany za pomocą WordPress. WordPress jest...

Hamon – Fotografia Ajax WordPress Motyw

Hamon – Fotografia Ajax WordPress Motyw

Hamon cechuje się minimalnym oraz stylowym designem. Motyw jest dobrze wykonany dla wszystkich nowoczesnych stron fotograficznych. Z Hamon sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie oraz imponująco dla Twoich odbiorców. Nowa koncepcja...

Merope – Fotografia WordPress Motyw

Merope – Fotografia WordPress Motyw Merope jest responsywny i minimalny fotografii WordPress Motyw zaprojektowany dla Photography Creative Online Portfolios. Merope jest wykonany dla twórców, którzy chcą wyświetlić swoje najlepsze sztuki przez obiektyw...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie