Fawzi – motyw WordPress dla marketingu

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Fawzi - Temat WordPress dla marketingu

W pełni kompatybilny z:
WordPress 5.8.x
WPBakery Page Builder 6.7.x

Fawzi to wysoce zorganizowany motyw SEO zapakowany w najlepsze w swojej klasie funkcje, a także najnowsze trendy oraz techniki, aby przekształcić odwiedzających w klientów. Praktyczne oraz w pełni elastyczne układy pomogą Ci stworzyć swoje marzenia w ciągu kilku minut.

Fawzi Główne cechy.

Fawzi Studia przypadków

Fawzi Responsive

Fawzi Opcje motywu & Visual Composer

Cechy Fawzi

Fawzi Support

Dokumentacja Fawzi

Fawzi Video Guide
Kup Fawzi

FAWZI SEO

Motyw Premium WordPress z dobrze zorganizowanymi komponentami oraz imponującym interfejsem, który zaspokoi Twoje pragnienia w dziedzinie SEO.

3 Wariacje Strony Głównej (Home Page Variations)

Błyskotliwe oraz potężne warianty strony głównej z niezwykle szerokimi funkcjonalnościami SEO.

  • Home One
  • Home Two
  • Dom Trzeci

Nasze Portfolio Style

Pixely Crafted unikalne style portfolio pozwala zaprezentować swoje portfolio lepiej niż konkurencja.

Resposnive & Retina Ready

Fawzi jest w 100% responsywny, zaprezentuj swoją treść z absolutną klarownością oraz niesamowitym designem, który działa wygodnie w każdym typie urządzenia.

Zaawansowane opcje motywu

Mnóstwo opcji zgrabnie zorganizowanych w sekcje, które pozwalają na budowanie stron internetowych bez znajomości kodowania.

Visual Page Builder

Visual Composer Page Builder for WordPress to plugin typu drag and drop front-end oraz back-end page builder, który pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu pracy nad treścią strony.

Nieograniczona ilość kolorów w Live Customizer

Motyw Fawzi jest dobrze zorganizowany w sekcji kolorów. Możesz zmienić kolory każdej części z podglądu na żywo w Customizerze. Więc, można zobaczyć, że zmiany w locie.

Lot’s of Shortcodes są dostępne

Nasz motyw jest wysoce zintegrowany z najbardziej przyjazną dla użytkownika wtyczką do budowania stron Visual composer. Każdy shortcode ma dobrze zorganizowane oraz łatwe w użyciu pola.

Formularz kontaktowy 7

Fawzi jest wygodny z Contact Form 7 plugin. My’ve follow contact form 7 native way strictly, so you’ll never loss of it’s simplicity with powerful options.

SEO Optimized

Motyw Fawzi doskonale wspiera algorytmy wyszukiwarek internetowych. SEO jest najważniejszą częścią do prowadzenia udanego biznesu. Organiczne wyszukiwanie tylko pozostaje jako żywotność.

Mail Chimp

Fawzi jest dobrze zintegrowany z Mail Chimp for WordPress Plugin. MailChimp jest absolutnie najlepszy. W Landing Page, zbieranie danych o odwiedzających jest najważniejsze, aby prowadzić udany biznes.

Google fonts and Upload your custom premium fonts

Nasz motyw doskonale zintegrowany z czcionkami google oraz łatwe w użyciu opcje. Teraz możesz wybrać 790+ czcionek z google. A także, przesłać własne czcionki premium na nasz własny serwer.

Zaawansowana typografia

Motyw Fawzi ma zaawansowane ustawienia typografii dostępne w panelu opcji motywu. Możesz dostosować wagę czcionki, wysokość linii oraz co tylko chcesz, aby łatwo dodać właściwości CSS.

Mapa Google

Nasz motyw rozszerza wygląd mapy google jeszcze bardziej dzięki API map’s. Teraz można pokazać wiele opcji stlying w obszarze mapy google.

FontAwesome & Line Icons.

Nasz motyw zawiera bibliotekę ikon FontAwesome oraz Line Icons z łatwego pola wyboru ikon. Możesz wybrać różne ikony za pomocą wstępnie wbudowanej biblioteki ikon czcionek.

Child Motyw

Używając motywu dziecka zapewnisz, że Twoje modyfikacje zostaną zachowane. Motywy potomne są zalecanym sposobem modyfikowania istniejącego motywu. Fawzi już spakowany z motywem dziecka!

Kompatybilny z przeglądarkami

Fawzi motyw zapewni, że, Twój każdy odwiedzający otrzyma takie samo doświadczenie na wszystkich przeglądarkach. My stickly wspierać kompatybilność przeglądarki z cross OS platformy & urządzenia.

Aktualizacje przychodzą w twoim WP Dashboard

Zakup motywu Premium, jednym z minusów po wsze czasy jest proces aktualizacji. Ciężko jest aktualizować go za każdym razem. Motyw Fawzi naprawia twoją najtrudniejszą część. Teraz możesz otrzymywać aktualizacje za pomocą swojego panelu WP.

Dożywotnie aktualizacje

Zawsze jesteśmy na bieżąco w naszych produktach. Stale słyszymy wasze opinie, abyście mieli lepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych motywów WordPress.

Profesjonalne wsparcie WordPress & Usługi konserwacyjne

Fawzi - WordPress Theme for Marketing - 1

Wsparcie

Szybkie oraz profesjonalne wsparcie – Aby pomóc wszystkim naszym klientom, mamy już centrum wsparcia. Jeden z naszych wysoce profesjonalnych agentów pomoże Ci rozwiązać wszystkie Twoje wątpliwości.

Wsparcie : Open a Support Ticket.

Dokumentacja

Wyjaśniliśmy wszystko o naszym motywie w naszej szczegółowej dokumentacji, to nie tylko wyjaśnia (Jak to&#8217?), ale także wyjaśnia skuteczny sposób korzystania z naszego motywu.

Jak to? : Dokumentacja.

Video Tutoriale

Aby jeszcze szybciej rozpocząć pracę z naszym motywem jest Video Tutorials. To zapewnia instrukcje krok po kroku. Filmy HD sprawią, że będziesz mistrzem w korzystaniu z naszego motywu! Po prostu pracuj jak profesjonalista!

Jak to : Video Guides.

Dziennik zmian – Historia

Wersja 1.5.1

PHP 7.3
Translation

Wersja 1.5

Frontend Editor Switcher Fixes
Translation Fixes
Banner template added
Styling improvements

Wersja 1.4

Search functionality
Translation
Gutenberg Unit Test
PHP 7
Manual Import

Wersja 1.3

Customizer Color Field Fixed
Translation

Czcionki

  • Poppins
  • Roboto
  • Lato
  • Font Awesome (Icons)

Obrazy

  • Unsplash
  • Shutter Stock Photos

Wszystkie obrazy zostały użyte wyłącznie w celach demonstracyjnych oraz nie są zawarte w szablonie.

Motyw splash page jest tylko dla celów pokazowych. oraz to’nie jest zawarte w tym pakiecie motywu.

PodglądKup Teraz $39

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
SegmentIO – Marketing WordPress Motyw

SegmentIO – Marketing WordPress Motyw

SegmentIO jest doskonałym WordPress Motyw dla Marketing, SEO, Agencja kreatywna, Social Media, Startup lub agencja marketingu cyfrowego. Jeśli potrzebujesz prostego, ale potężnego projektu strony internetowej, aby stworzyć stronę docelową, portfolio zespołu lub...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie