Iva - Beauty Store, Cosmetics Shop - 1

Najlepszy sklep kosmetyczny WordPress Motyw for Beauty Stores, Healthcare Shops Online

motyw e-commerce WordPress dla sklepów internetowych, takich jaksklepy z zestawami do makijażu, sklep z kosmetykami, perfumeriami, balsamami do pielęgnacji skóry online, sklep medyczny oraz wellness woocommerce, sklep internetowy z kosmetykami do pielęgnacji skóry, sklepy kosmetyczne & centra spa kosmetyczne, produkty do salonów piękności, produkty wytwarzane ręcznie & sklep z kosmetykami organicznymi, sklepy z produktami do pielęgnacji skóry.

Czułe układy graficzne sprawiają, że Twoja strona jest dopasowana do wszystkich ekranów urządzeń oraz zapewniają miłą relację z kupującymi.

MOTYWY PROJEKTOWE PODSTAWOWE FUNKCJE WTYCZKI

Prosty WordPress Plugin zaprojektowany do implementacji podstawowych funkcji Designthemes. Wersja 1.0 tego pluginu jest zintegrowana z tematami przez Designthemes. Plugin ten stanowi repertuar wszystkich skrótów oraz niestandardowych typów postów Designthemes. Jest on kompatybilny z Elementor oraz innymi API innych firm. Dlatego projektowanie układu oraz stron staje się dużo prostsze z tym pluginem.

REWOLUCJA ZASUW

Rewolucja Suwakowa to uniwersalne rozwiązanie do prezentacji slajdów wyposażone w zaawansowane opcje personalizacji suwaków. Motyw Adhiyoga jest w pełni kompatybilny z wtyczką Slider Revolution Plugin. Umożliwia on prezentację wszelkiego rodzaju treści (tekst, obraz, wideo…) z niesamowitymi efektami przejściowymi oraz niesamowitymi animacjami. Dzięki temu możesz w mgnieniu oka uchwycić interakcję użytkowników, prezentując swoje najlepsze produkty żywnościowe oraz oferty z atrakcyjnymi efektami.

UNYSON

Jeśli chcesz mieć zawartość demo w temacie Adhiyoga, możesz łatwo zaimportować zawartość demo za pomocą jednego kliknięcia przez Importer Unyson. Dzięki temu oszczędzasz czas, a Twoja strona będzie wyglądać dokładnie tak, jak strona demonstracyjna z motywem.

FORMULARZ KONTAKTU 7

Formularz kontaktowy 7 to darmowy oraz popularny plugin WordPressa, który może być wykorzystany wraz z tematem do stworzenia formularza kontaktowego na Twojej stronie internetowej. motyw Adhiyoga jest w pełni kompatybilny z formularzem kontaktowym 7. Ważną kluczową cechą jest możliwość edycji domyślnego szablonu formularza kontaktowego 7 lub stworzenia własnego formularza kontaktowego za pomocą opcji dostępnych w panelu edytora formularzy.

Nie tylko to, że podczas uruchamiania strony mogą istnieć różne formularze, które trzeba od czasu do czasu skonfigurować zgodnie z potrzebami. Don’t worry the contact form 7 will make the work as a piece of for you.

WOOCOMMERCE

WooCommerce to łatwa do dostosowania platforma e-commerce do tworzenia stron internetowych sprzedających produkty. motyw Adhiyoga jest w pełni kompatybilny z wtyczką WooCommerce, oznacza to, że możesz po prostu sprzedawać swoje produkty spożywcze bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

W dzisiejszych czasach, zamówienia online są najlepszą metodą na zwiększenie sprzedaży oraz utrzymanie osiągalnej strony internetowej. W szczególności, WooCommerce stworzony z prawdziwym naciskiem na przyniesienie najlepszej sprzedaży poprzez zamówienia online. Więc możesz zacząć sprzedawać produkty żywnościowe przez Internet w mgnieniu oka, gdy tylko założysz stronę internetową.

Jeden kluczowy punkt, Wtyczka WooCommerce umożliwi Ci otrzymywanie płatności w wielu walutach, gdy tylko Twoja strona zostanie skonfigurowana! motyw ten wspiera również zaawansowany plugin WooCommerce o nazwie YITH WooCommerce Wishlist.

Uwaga: Zdjęcia użyte w demo nie są dołączone do pobrania, zdjęcia te są chronione prawami autorskimi, jeśli planujesz wykorzystać zdjęcia, możemy podać linki do zakupu licencji.

Iva WordPress Motyw Changelog

2020.08.25 – wersja 1.6

* Updated product category filter not working issue

2020.08.13 – wersja 1.5

* Compatible with wordpress 5.5

2020.07.27 – wersja 1.4

* Updated: Envato Motyw check
    * Updated: sanitize_text_field added
    * Updated: All wordpress Motyw standards

2020.06.30 – wersja 1.3

 * Updated demo contents ( home page 4 )

2020.06.20 – wersja 1.2

 * Fixed some minor changes.

2020.05.27 – wersja 1.1

* Updated with Unyson Optimized Demo Content

Kup za $48