Newspaper to motyw do WordPressa, który pozwala na łatwe pisanie artykułów oraz postów na blogach.

Stwórz świetną stronę informacyjną z szablonem NewsPaper. Ten bestsellerowy motyw jest idealny do blogowania oraz doskonały na stronę z wiadomościami, gazetą, magazynem, publikacją lub recenzją. Obsługuje wideo z YouTube. AMP oraz mobile ready. Zgodny z GDPR, motyw jest szybki, prosty oraz łatwy w użyciu dla kryptokurcji, mody, jedzenia, stylu życia, nowoczesny, osobisty, podróżniczy, luksusowy, wirusowy, minimalistyczny, minimalistyczne projekty, rozwój sieci oraz inne.

Zintegrowany z Instagram, bbPress Forum, BuddyPress oraz WooCommerce, wykorzystuje najlepsze czyste praktyki SEO. Newspaper wspiera responsywne Google Ads oraz AdSense.

\
\

Newspaper Motyw w wersji 10.0

Newspaper jest Najlepiej sprzedającym się motywem w kategorii News na themeforest, z ponad 100.000 klientów oraz dobrą oceną od ponad 6000 właścicieli stron internetowych wykorzystujących ten motyw. Blogerzy, vlogerzy, dziennikarze, profesjonaliści biznesowi, zarówno początkujący jak oraz zaawansowani użytkownicy z całego świata wykorzystują ten motyw, aby stworzyć swoją doskonałą stronę internetową.

Zaprojektowany tak, aby był prosty oraz łatwy w użyciu, Newspaper Motyw jest pełen potężnych funkcji, które pomogą Ci uruchomić Twoją stronę internetową w kilka minut.

Użytkownicy zgadzają się, że to niezwykle wszechstronny motyw, który pozwala na szybkie tworzenie niezliczonej ilości unikalnych stron.

100+ Unikalne dema na wspaniały początek

Z Newspaper Motyw, nie musisz budować swojej strony od podstaw. Autor przygotował ponad 100 szablonów stron, które możesz zaimportować jednym kliknięciem.

\

PodglądKup Teraz $59