Pixabay – import-free zdjęcia w WordPress

[ad_1]

ZobaczKup za $19

Wtyczka pozwala na Import zdjęć bezpośrednio  z Pixabay. Dzięki wtyczce otrzymasz dostęp do ponad 1,6 mln darmowych zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo za darmo, bez opuszczania kokpitu WordPress.

Atrakcyjne zdjęcia trudno znaleźć. Pixaby to wysokiej jakości obrazy, które można swobodnie wykorzystać na swojej stronie jeszcze.

Ty też traciłeś czas na wyszukanie zdjęcia w przeglądarce, następnie pobrania go, przesłania go do WordPress i sprawdzenia, czy pasuje do twojego, wpisu, layoutu bloga itp… Teraz zrobisz to wszystko kilkoma kliknięciami z poziomu kokpitu WordPress

Korzystając ze wtyczki do importu zdjęć z bazy Pixabay, oszczędzisz czas, pomijając niepotrzebne kroki. Zacznij swobodnie korzystać z obrazów bezpośrednio w bibliotece mediów!

Wystarczy wpisać słowo kluczowe, filtr kolorów, rozdzielczość obrazu itd, aby uruchomić wyszukiwanie i po prostu przeglądać tysiące zdjęć wysokiej jakości.

Po tym, jak wybierzesz zdjęcie,  należy zaimportować je bezpośrednio do biblioteki mediów WordPress! – zrobisz to kilkoma kliknięciami.

Intuicyjny interfejs +  wysoka jakość obrazu na swojej stronie-to jest po prostu dziecinnie proste!

Plugin używa oficjalnego API od Pixabay

Można kopiować, modyfikować, rozpowszechniać i używać obrazów, nawet w celach komercyjnych, bez pytania o pozwolenie lub udzielanie podpisów dla artysty. Niemniej jednak, przedstawione treści mogą być chronione zastrzeżonymi znakami towarowymi, prawa do wizerunku lub prywatności.

Więcej informacji tutaj – https://pixabay.com/service/license/

[ad_2]


Notice: Funkcja WP_Query została wywołana z argumentem, którego użycie jest przestarzałą praktyką od wersji 3.1.0! caller_get_posts jest przestarzałą praktyką. Zamiast tego użyj ignore_sticky_posts. in /home/kant/domains/partnerfirmy.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4865