YoloTheme - Premium WordPress Theme YoloTheme - Premium WordPress Theme - Strona Facebook YoloTheme - Premium WordPress Theme - Support Site

Portfolio Yolo to świetne rozwiązanie do stworzenia przykuwającej uwagę galerii portfolio. Dodaje ona kilka elementów do Twojego Elementora i ułatwia projektowanie responsywnych portfolio WordPressa. Wtyczki te posiadają w pełni funkcjonalne funkcje, które doskonale sprawdzają się w przypadku wtyczki do galerii zdjęć Portfolio.

Portfolio Yolo - Zaawansowana Galeria Portfolio dla kreatora stron Elementor WordPress - 1

Yolo Portfolio Gallery Image – Pełna lista funkcji

 • Pełna reakcja i mobilność przyjazna

  Yolo Portfolio jest w pełni elastyczne i przyjazne dla urządzeń mobilnych. Będzie doskonale wyświetlany na każdym urządzeniu mobilnym.

 • Łatwe dodawanie pozycji

  Dając użytkownikom nowe doświadczenia w trakcie użytkowania, plugin jest doskonałym rozwiązaniem w zakresie kompatybilności z Elementor. Integracja znacznie uprości sposób korzystania z tego portfolio pluginów.

 • Dostosowywanie zawartości i stylu nakładek

  Dzięki Eleemntor i konfiguracji widżetów można łatwo zmieniać układ, wyświetlanie treści i kolory w swoim portfolio. Łatwa konfiguracja z wieloma opcjami i podglądem na żywo.

 • Filtr z kategoriami i#38; Znaczniki

  Możesz użyć filtrowania według kategorii lub znaczników na swoim stanowisku.

 • 5 układ pojedynczego portfela

  W tym pluginie użytkownicy mogą zmieniać wygląd strony pojedynczego portfolio, korzystając z wielu opcji ustawień. Pełna szerokość Suwak, Galeria Pionowa, Suwak Pionowy, Galeria Półszerokość, Galeria Pełna Szerokość.

 • RLT Obsługiwany

  Yolo Before After obsługuje języki od prawej do lewej i w razie potrzeby elementy repozytorium.

 • Kompleksowy dokument

  Do pakietu pluginu dołączyliśmy dedykowany plik dokumentu, który poprowadzi Cię krok po kroku przez instalację i dostosowanie pluginu. Szczegółowy przewodnik online można również znaleźć w naszym centrum pomocy technicznej tutaj.

 • Regularne aktualizacje

  Regularnie aktualizujemy wtyczkę z większą ilością dodatków i poprawionymi drobnymi błędami. Tylko jednorazowa płatność, otrzymasz dożywotnią aktualizację za darmo.

 • Bezpłatne wsparcie premium

  Oprócz dedykowanej dokumentacji, starsi programiści wtyczki udzielą Ci wsparcia. Jesteśmy szczęśliwi mogąc wesprzeć Cię w budowaniu Twojej niesamowitej strony internetowej.

Wsparcie

Całe wsparcie jest obsługiwane przez nasz

ForumZachęcamy do umieszczania tam wszystkich swoich pytań dotyczących naszego szablonu, ponieważ być może udzielono już na nie odpowiedzi lub mogą one być pomocne dla innych osób, które również zakupiły ten szablon.

Utrzymuj kontakt z nami

Ten plugin został stworzony, aby ułatwić i uprzyjemnić proces tworzenia strony internetowej! Pozwól&#8217 rozpocząć swoją podróż i przekaż nam swoje cenne uwagi! Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami, subskrybując nasz biuletyn informacyjny pod adresem
Blog Yolotheme lub śledzić nas przez portale społecznościowe.

Dzienniki zmian

1.0.1 |Jun 10,2020|
  - Add Tag, Category Archive view.
  - Add Tag, Category link on Portfolio details.
  - Check and fix style issue.

Kup za $16