Specular – Business WordPress Multi-Purpose

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Specular - Business WordPress Multi-Purpose

Specular - Business WordPress Multi-Purpose - 1 szt. Specular - Business WordPress Multi-Purpose - 2
\
\
\
\
\
Specular - Business WordPress Multi-Purpose - 3

Ultimate Multi-Purpose Motyw – Demos & Inner Pages

Nie tylko odmiany domu lub dema, ale w pełni utworzone witryny dla Ciebie gotowy do publikacji w sieci.
Ponad 20+ gotowych do użycia witryn stworzonych z badaniami i poświęceniem. Wybierz odpowiedni i wejdź do sieci w 5 minut. Specular jest ostatnim motywem, który kiedykolwiek będziesz musiał kupić. Wracaj na tę stronę, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje. Nowe funkcje i strony demonstracyjne dodawane co tydzień.

Dedykowane Centrum Wsparcia

Z personelem składającym się z 12 członków, Codeless zapewni najbardziej potężne i działające w czasie rzeczywistym wsparcie, jakiego kiedykolwiek próbowałeś. Nasi pracownicy koncentrują się na pomocy naszym klientom w rozwiązywaniu i dostosowywaniu ich stron. Pięciu z nich pracuje codziennie, aby zapewnić, że Specular jest czysty, bez błędów i aktualny. Ostatni i najważniejszy: DARMOWY dożywotni okres użytkowania.

Nieskończenie wiele możliwości

Codeless Team pracowali ciężko, aby zapewnić Ci nieskończenie możliwości, które ten motyw Bundle może zaoferować do Ciebie: Kup 20 + motywy w cenie jednego (więcej z góry). Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej strony demo dla swoich potrzeb, głosować teraz do naszej ankiety, co trzeba więcej z Specular i nasz wyspecjalizowany zespół zapewni te funkcje lub dema do następnej aktualizacji. Ostatni, ale nie najmniej ważny: Dzięki Specular możesz stworzyć swoją niestandardową witrynę bardzo łatwo i w najszybszy sposób, jaki kiedykolwiek próbowałeś. Nieskończona ilość opcji i możliwości.

Biznes / Marketing Zarabiaj pieniądze / Różne

To są nasze trzy główne separacje logiczne na Specular. Co to oznacza? To oznacza Codeless. Koniec z umiejętnościami kodowania potrzebnymi do rozkręcenia biznesu, zwiększenia sprzedaży online, stworzenia portfolio, strony kościoła, medycyny, kreatywności, fotografii, podróży, restauracji (i wielu innych). Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu stron internetowych i kampanii marketingowych jesteśmy w stanie i jesteśmy pewni, że zapewnimy naszym klientom możliwość stworzenia najlepiej sprzedającego się produktu na rynku.

Layout Elastyczność jak w żadnym innym motywie

Specular zapewnia nieograniczone możliwości dostosowywania układu. Dzięki łatwym w użyciu opcjom motywu możesz stworzyć unikalną i idealną stronę dla każdego celu. Opcje te zawierają:

 • All Page Layout (Boxed lub Wide)
 • Header Layout (Top, Left, Right, Fixed, Static )
 • Inner Page Layout (Left Sidebar, Right Sidebar, Fullwidth)
 • Dodatkowa nawigacja boczna (Lewa, Prawa)
 • Szerokość kontenera, Szerokość kontenera boksowanego – w px lub w procentach
 • Układ stopki (Pokaż/Ukryj stopkę i prawa autorskie)

Na przykład: Jeśli potrzebujesz strony dla marketingu lub sprzedaży produktu możesz łatwo stworzyć niestandardowy układ nagłówka, usunąć stopkę, usunąć sidebary i wyśrodkować główny kontener strony w 500px lub 600px. Nasze strony demo zostały stworzone właśnie z takimi łatwymi modyfikacjami. Rzuć okiem na nasze strony demo.

Kreator szablonów online z eksportem

Wszystkie nasze szablony są tworzone z myślą o customizerze online. Możesz stworzyć swój spersonalizowany szablon z możliwością zmiany wielu opcji, aby dopasować go do swoich potrzeb, zanim wydasz na niego pieniądze. Z online customizer możesz stworzyć ponad 200+ układów i unikalnych stylów, jak żaden inny motyw kiedykolwiek stworzony. Po stworzeniu osobistego szablonu wyeksportuj go jednym kliknięciem i będzie online w 5 minut.

Bądź członkiem. Zdobądź ekscytujące dodatki.

 • 24/7 dedykowane wsparcie z więcej niż 12 pracowników.
 • Lifetime Weekly Free Updates (Nowe funkcje i dema dodawane co tydzień)
 • Otrzymuj za darmo nowe dema stworzone od społeczności.
 • Tutoriale wideo w jakości HD
 • Uzyskaj bezpłatne sugestie z naszej wiedzy, aby stworzyć swój idealny
 • stronę internetową

 • Zaproponuj nam jakie jeszcze demo potrzebujesz, a my je dla Ciebie stworzymy.

Instalacja 1 kliknięciem i innowacyjny backup

Tak proste i tak potężne dema zainstalować z Specular. Wybierz jeden szablon i w pełni zainstaluj w ciągu kilku sekund. Nowa innowacyjna opcja importu/eksportu z Codeless jest niesamowita. Teraz możesz wykonać kopię zapasową swojej zawartości, zainstalować nową atrapę i zwrócić kopię zapasową w najprostszy sposób. Nie trać czasu z innymi wtyczkami. Ostatni, możesz podzielić się treścią, którą stworzyłeś ze społecznością w ten sposób możemy stworzyć największe demo & showcase społeczności, aby pomóc naszym użytkownikom.

Core Features

W PEŁNI RESPONSYWNY

Spróbuj zmienić rozmiar przeglądanej strony i spójrz na doskonałość każdej jej części. Nie ważne czy jesteś w tablecie, telefonie czy na pulpicie, wszędzie wygląda to rewelacyjnie.

30+ UKŁADY PORTFOLIO

Pokaż swoje projekty jest łatwe z Specular. Użyj Masonry, Grid, Fullwidth lub Boxed Layout i wszystkie z nich z 3 stylami i 2-5 kolumnami

PRZYCIĄGAJĄCY WZROK INNOWACYJNY BLOG

Specular przychodzi z nowym stylem bloga. Fullscreen blog styl jest łatwy do skonfigurowania i niesamowite dla klienta, aby przeczytać nowe posty.

PRAWDZIWY MULTI-PURPOSE

Nieograniczone możliwości tworzenia wyjątkowych stron internetowych. Unikalne i przydatne dema dla Twojego następnego projektu. Uzyskaj to, co najlepsze z motywu za 55$.

CUSTOM CODELESS SLIDER

Custom slider od naszego zespołu, z możliwością stworzenia slider z animacją efektów paralaksy i przyciskami stylizowanymi na tematyczne.

STWORZONE DZIĘKI BADANIOM

Wszystkie nowe funkcje projektowania stron internetowych i praktyki SEO są wykorzystywane do tego motywu, aby uczynić go najbardziej użytecznym i udanym motywem, jaki kiedykolwiek powstał.

TŁA WIDEO

Dodaj tło wideo w slider, sekcje i nagłówki stron. Twórz fantastyczne kreatywne strony, a wszystko to w prosty sposób

KOMPATYBILNY Z WOOCOMMERCE

Stwórz swój sklep internetowy i sprzedawaj swoje produkty już teraz. Woocommerce jest w pełni wystylizowany i gotowy do użycia od naszych użytkowników.

DANE DEMO JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Za pomocą jednego kliknięcia stwórz swoją stronę z preferowanym demem z naszej listy dem.Wybierz jeden szablon i w pełni zainstaluj w kilka sekund.

SEKCJE PARALLAX

Twórz sekcje paralaksy z animacjami. Użyj paralaksy na wewnętrznych sekcjach strony lub w slider

SLAJDY MULTIMEDIALNE

Twórz niesamowite slajdy z mieszaną zawartością multimedialną: wideo, zdjęcia z treścią, paralaksa, fullscreen.

DODATKOWA NAWIGACJA BOCZNA

Dodaj nowy widgetowany obszar rozszerzalny o przycisk dla Twoich klientów, aby spełnić ich prośby.

LIVE CUSTOMIZER

Łatwa zmiana kolorów i stylów z wordpress Motyw customizer. Ułatwić pracę.

RETINA

Specular jest zoptymalizowany dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Wszystkie ikony są ikony czcionki i jest używany najnowsze wytyczne dla css.

PAGE BUILDER

Specular zbudował za pomocą drag & drop page…
PodglądKup Teraz $59

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
Budujemy – Budowa WordPress Motyw

Budujemy – Budowa WordPress Motyw

We Build responsywny Construction WordPress Motyw We Build to idealny motyw Premium Construction WordPress dla Twojego biznesu budowlanego, który ułatwi Ci życie oraz rozjaśni Twoje pomysły dzięki nowoczesnemu projektowi, który możesz samodzielnie dostosować....

Auto Spa – Car Wash Booking WordPress Motyw

Auto Spa – Car Wash Booking WordPress Motyw

Od usługi mycia samochodu do auto naprawy, od warsztatu mechanika do auto detailing oraz auto opieki, Auto Spa jest kompetentny oraz profesjonalny, responsywny oraz retina-ready WordPress Motyw, wystarczająco wszechstronny oraz potężny, aby być bez wysiłku...

Mist – Zaawansowane multi-koncept Motyw

Mist – Zaawansowane multi-koncept Motyw

Mist jest potężnym & zaawansowanym motywem wielopostaciowym . Buduj co tylko chcesz z tym motywem, który wygląda bez wysiłku na-point w Corporate, Business, Education, Agency, Sports, Magazine, Wedding, Restaurant, Attorney, Spa, Medical, Portfolio, Blog,...

Corpus – responsywny Corporate WordPress Motyw

Corpus – responsywny Corporate WordPress Motyw

Handcrafted for Success Przynosimy Corpus, pierwszy lekki motyw pod tak wieloma niesamowitymi funkcjami. Corpus jest najbardziej odpowiednim wielofunkcyjnym motywem do budowy każdego projektu strony internetowej, który masz w głowie. Głównym założeniem Corpus...

SmartBox – responsywny WordPress Bootstrap Motyw

SmartBox unikalny responsywny Bootstrap Business Wordpress Motyw SmartBox to. responsywny motyw wordpress zbudowany w oparciu o Twitter Bootstrap. Zawiera on 20+ unikalnych stron , które można dostosować dla każdej firmy lub agencji kreatywnej, świetnie wygląda...

Corporate Business WordPress Motyw – Cleanstart

Corporate Business WordPress Motyw – Cleanstart

Cleanstart jest Corporate Business WordPress Motyw , zbudowany, aby służyć jako fundament dla swoich projektów internetowych. Jego unikalny design opiera się na delikatnej typografii oraz dużej fotografii z twistem post-Flat Podejście do UI. Cleanstart pozwala...

Transport – WP Transportation & Logistic Motyw

Transport – WP Transportation & Logistic Motyw

Transport to motyw biznesowy WordPress. Jest on ukierunkowany na budowanie stron internetowych w Transport, Transport, Logistyka nisze firmowe. Zawarliśmy WPBakery Page Builder (dawniej Visual Composer), Revolution slider, obsługę WooCommerce oraz zaawansowany...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie