Vmagazine – Multi-Concept News WordPress Motyw

Motywy, Pluginy, & Tutoriale

Wtyczka do optymalizacji WordPress
Vmagazine - Multi-Concept News WordPress Theme

News Motyw | Magazine Motyw | Journal Motyw | Newspaper Motyw

VMagazine jest wysoce konfigurowalny i potężny motyw WordPress dla newspaper, magazynów, czasopism i stron blogowych. Ten motyw jest wyposażony w 10 pięknie zaprojektowanych stron startowych , które można zainstalować za pomocą jednego kliknięcia. Lub możesz nawet stworzyć własne układy używając gotowych modułów, aby dopasować je do swoich potrzeb.

Ten motyw magazynu wiadomości jest zgodny z General Data Protection Regulation (GDPR). Jest on również w pełni kompatybilny z Elementor, posiada ponad 50 bloków postów czasopism, nieograniczone opcje kolorów, najłatwiejsze opcje dostosowywania i wiele więcej.

Potężny i elastyczny motyw WordPress, VMagazine może naprawdę pomóc Twojej stronie magazynu wiadomości wyróżnić się wśród tłumu. Więc, na co czekasz? Pobierz go już dziś!

Sprawdź VMagazine’10 stron startowych właśnie tutaj !

1. World Magazine Demo

2. Tech Magazine Demo

3. Magazyn Podróżniczy Demo

4. Magazyn Sportowy Demo

5. Fitness Magazyn Demo

6. Żywność Demo

7. Demo mody

8. RTL Demo

9. Gaming Dark

10. Światło do gier

Vmagazine demos

Elementor Compatible

Kompatybilny z GDPR

vmagazine Video

vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine
vmagazine

vmagazine

Feature Lists

 • Import dema jednym kliknięciem
 • Wysoce konfigurowalna strona główna
 • 22 Angażujące Widgety z 50+ unikalnie zaprojektowanymi modułami czasopism
 • 4 różne piękne układy nagłówka
 • 5 różnych układów tytułowych widgetów magazynowych
 • Multiple Blog layouts
 • Live Ajax Search
 • Wbudowane w Mega menu
 • Kompatybilny z WooCommerce
 • Fully responsywny – Działa idealnie na wszystkich komputerach stacjonarnych, tabletach, urządzeniach mobilnych
 • Translation Ready
 • RTL Ready
 • Cross Browser Compatible
 • Darmowe wsparcie & Aktualizacje
 • Obszerna Dokumentacja
 • Top Notch Support from the Motyw Developer

Import demo jednym kliknięciem – VMagazine ma sześć wstępnie zbudowanych i dobrze zakodowanych dem dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony powitalnej motywu i jednym kliknięciem zaimportować dowolne z sześciu już dostępnych dem.

Wysoce konfigurowalna strona główna – Strona główna Twojej witryny może być dostosowana w najprostszy możliwy sposób dzięki prostym opcjom dostosowywania dostarczonym przez VMagazine i wtyczkę page builder, która działa razem z motywem.

22 angażujące widżety z 50+ unikalnie zaprojektowanymi modułami czasopism – 22 widżety, które pojawiają się w VMagazine, obejmują widżety społecznościowe, kreator układu, uploader reklam i różne rodzaje suwaków. Widżety te posiadają potężne opcje konfiguracji wraz z wieloma opcjami układu. Ponadto, możesz wybrać spośród 50+ unikalnie zaprojektowanych modułów czasopism, aby zaoszczędzić czas i wysiłek przy tworzeniu strony.

4 różne układy nagłówka – VMagazine pozwala Ci wybrać spośród wstępnie zbudowanych układów nagłówków dla Twojej witryny. Podczas wybierania spośród czterech różnych układów nagłówka, możesz bawić się opcjami nagłówka dla górnego paska, obszaru logo i paska nawigacji.

5 różnych układów tytułu widgetu magazynu – Zyskaj swobodę wyświetlania tytułu bloku widgetu na swojej stronie głównej na 5 różnych sposobów.

Live Ajax Search – Korzystając z wyszukiwania na żywo ajax, możesz znaleźć wszystko i wszystko na swojej stronie łatwo i szybciej. W VMagazine z wyszukiwaniem na żywo ajaxowym, Twoje wyszukiwanie będzie bardziej interaktywne i przyjazne dla użytkownika.

Wbudowane Mega menu – Skorzystaj z gotowych mega menu, aby przekształcić swoje zwykłe menu w interaktywne i przyjazne dla użytkownika menu ze świetnymi stylami.

WooCommerce Compatible – VMagazine jest rzeczywiście stworzony specjalnie dla blogów/magazynów/newspaper stron internetowych, ale ze względu na jego kompatybilność z wooCommerce, można łatwo wykorzystać motyw do stworzenia strony lub platformy eCommerce.

W pełni responsywny – VMagazine płynnie dostosowuje swój układ do urządzenia, na którym jest wyświetlany. W telefonach komórkowych, tabletach, komputerach i innych urządzeniach, VMagazine dostosowuje się tak, aby wyświetlać się w najlepszej formie.

Tłumaczenie gotowe – Zleć tłumaczenie swojej strony na dowolny język, który preferujesz z VMagazine. Jest to strona wielojęzyczna, która może być przetłumaczona na wybrany przez Ciebie język.

RTL Ready – VMagazine jest kompatybilny z wszystkimi językami od prawej do lewej. Oznacza to, że strona może być tłumaczona nawet na takie języki jak arabski, urdu, hebrajski, farsi i inne.

Kompatybilny z wieloma przeglądarkami – Twoja strona będzie działała tak samo we wszystkich przeglądarkach, których używasz dzięki VMagazine’ kompatybilności z innymi przeglądarkami.

Darmowe wsparcie & Aktualizacje – Po zakupie VMagazine otrzymujesz dożywotnie aktualizacje, a także darmowe wsparcie przez 6 miesięcy. Za minimalną kwotę możesz nawet zwiększyć wsparcie z 6 do 12 miesięcy.

Rozbudowana dokumentacja – Ciesz się tworzeniem swojej strony internetowej z najbardziej szczegółową i kompleksową dokumentacją. Każdy krok procesu tworzenia strony za pomocą VMagazine jest odpowiednio wyjaśniony w dokumentacji motywu.

Top Notch Support od twórcy motywu – Otrzymuj wsparcie najwyższej jakości od twórców motywu VMagazine. Możesz użyć czatu na żywo accesspressthemes.com, sekcji komentarzy na ThemeForest’s stronie sprzedaży i bezpośrednich e-maili, aby otrzymać wsparcie od dewelopera motywu.

Sticky Header – Spraw, aby Twoja strona była bardziej atrakcyjna, a Twój nagłówek bardziej widoczny, używając sticky header dostępnego w VMagazine.

Preloader Option – Wybierz spośród ogromnej liczby ikon preloadera, a także uzyskaj swobodę włączenia lub wyłączenia preloadera.

News Ticker – Wykorzystaj 2 układy news ticker, aby wyświetlić gorące i trendy wiadomości i zaangażować użytkowników.

Nowocześnie zaprojektowane menu mobilne – Ciesz się, że Twoja strona wyświetla się w telefonach komórkowych z nakładanym menu. Pożegnaj się z dotychczasowym stylem, w którym menu było tylko przełączane.

Boxed i Plain Block design – Z poziomu ustawień customizera możesz wybrać, czy każdy element strony głównej ma być wyświetlany w układzie pudełkowym, czy w zwykłym układzie blokowym.

Multiple Blog Layouts (wiele układów bloga) – Wybierz dowolnie dla swojego bloga najtrafniejszy układ spośród wielu dostępnych układów bloga.

Zaawansowany system recenzji postów – Przeglądaj swoje posty dzięki wbudowanemu zaawansowanemu systemowi recenzji postów. Wybierz przeglądanie postów poprzez przegląd procentowy, przegląd punktowy lub przegląd gwiazdkowy.

Lazy Load Image – Wszystkie Twoje obrazki będą się ładować dopiero w miarę przewijania do…

PodglądKup Teraz $55

Szukasz wtyczek i motywów?

Wphocus.com
Magazilla – News & Magazine Motyw

Magazilla – News & Magazine Motyw

Magazilla – News and Magazine WordPress Motyw Magazilla motyw jest idealny dla wiadomości, newspaper, magazyn, strona wydawnicza lub recenzencka. Jest to czysty, nowoczesny, przyjazny dla użytkownika, szybko ładujący się, konfigurowalny, elastyczny oraz...

Maggz – Magazyn motyw

Maggz – Magazyn motyw

Introducing Maggz, wirusowy motyw magazynu, który jest doskonałym wyborem dla wszystkich rodzajów magazynów oraz publikacji online. Jest on dostarczany z każdym układem cyfrowego magazynu, który kiedykolwiek będzie potrzebny, a także z kolekcją starannie...

Opinia – Magazyn WordPress Motyw

Opinia – Magazyn WordPress Motyw

Opinion to nowoczesny news oraz magazyn stylu WordPress motyw, starannie zaprojektowany, aby pomóc Ci stworzyć niezwykłe witryny czasopism bardzo łatwo, wyposażony w dużą liczbę różnych stylów oraz opcji. Dlaczego warto wybrać motyw Opinion WordPress dla...

DizzyMag – Review WordPress Motyw

DizzyMag WordPress Motyw jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Ten przyjazny dla reklam motyw jest zbudowany specjalnie z kreatywnych profesjonalistów oraz przedsiębiorców w umyśle. DizzyMag jest wszechstronny motyw z opcji do generowania przychodów poprzez...

Chcesz przyspieszyć?

Najlepsza wtyczka do optymalizacji WordPress 

Szukasz dodatków?

Zobacz największy w Polsce klub GPL z wtyczkami i motywami premium.

Partner Firmy

Specjaliści WordPress

Dostępni dla Ciebie